Kvalitné čistenie fasád

Ochráňte svoje zdravie pred plesňami a nečistotami, ktoré sa môžu osadzovať v omietke a následne sa dostať do obytnej časti objektov. Fasády by sa mali čistiť pravidelne v rozmedzí niekoľkých rokov, ale určite aspoň raz za  5 rokov. Pri čistení používame vysoko profesionálne prípravky, ktoré sú maximálne šetrné pre životne prostredie.

Prečo dbať na čistotu fasády

Ochrana a životnosť fasády

Pri zanedbaní čistenia vašej strechy sa zvyšuje riziko poškodenia. Čistenie fasády môže pomôcť predĺžiť jej životnosť a zabrániť nákladným opravám.

Zdravie a bezpečnosť

Zanedbaná a špinavá fasáda zvyšuje riziká spojené s plesňami a inými mikroorganizmami. Čistením sa tieto riziká znižujú.

Vzhľad a hodnota domu

Čistá fasáda môže zvýšiť hodnotu vašej nehnuteľnosti, zlepšuje celkový vzhľad budovy a vytvára príjemnejší pocit.

Aké čistenie ponúkame

Vysokotlakové čistenie

Táto metóda používa vodu pod vysokým tlakom na odstránenie nečistôt a rias z fasády. Je to účinná metóda pre silne znečistené fasády, ale môže poškodiť niektoré typy materiálov.

Chemické čistenie

Táto metóda používa chemikálie na rozpustenie a odstránenie nečistôt, rias a plesní z fasády. Je to šetrnejšia metóda ako vysokotlakové čistenie a je vhodná pre citlivejšie materiály.

Pieskovanie

Táto metóda používa piesok pod tlakom na odstránenie nečistôt a farby z fasády. Je to účinná metóda pre silne znečistené alebo poškodené fasády, ale môže byť abrazívna a poškodiť niektoré typy materiálov.

Manuálne čistenie

Táto metóda používa kefy a handry na ručné čistenie fasády. Je to časovo náročná metóda, ale je šetrná k materiálu fasády a je vhodná pre malé plochy alebo pre citlivé detaily.

Naše realizácie

Prezrite si naše práce

Dôverujú nám

Cenová ponuka ZADARMO

Neváhajte nás kontaktovať a my vám pripravíme nezáväznú a finálnu cenovú ponuku presne na mieru.